Hoofdsponsor AG '85:

Wie is online:

We hebben 363 gasten en geen leden online

Volg ons op Twitter:

LoopgroepAG85 RT @uitslagennl: Uitslagen 3 km testloop, Nieuwleusen: https://t.co/omzbdy8uzv
LoopgroepAG85 AG'ers in de prijzen bij Singelloop in Hollandscheveld https://t.co/UWv2kO4FpQ https://t.co/TBtpHEfPQQ
LoopgroepAG85 Erwin Akkerman wint Westerbergen Summer Trail https://t.co/BRMXAfcSaB
LoopgroepAG85 RT @uitslagennl: Uitslagen Testloop 4 Mijl van Staphorst, Staphorst: https://t.co/dg4MdPSUtR

AGenda

dag
datum tijd afstand/trainer naam plaats
di 24-jul 19.30 2,5-5-10 km 4e Brinkloop afgelast Diever
        www.dieversportief.nl  
wo 24-jul 19.30 Klaas Clubtraining Staatsbos
za 27-jul 11.00 10,4 – 20,8 km Hoeve a/d Wegbosloop Oude Willem-Diever
    11.05 8,2 - 16,4 km www.svfriesland.nl  
    11.10 3,0 - 6,0 km    
ma 29-jul 19.30 Jan S. Clubtraining De Spil, Nieuwleusen
    20.00 5 - 10 km Varia Run Dedemsvaart
        www.variarun.nl  
di 30-jul 19.30 2,5-5-10 km 5e Brinkloop Diever
        www.dieversportief.nl  
wo 31-jul 19.30 Klaas Clubtraining Staatsbos
      8 km Obstacle Run Staphorst Staphorst
        www.obstaclerunstaphorst.nl  
za 3-aug 11.00 10,4 – 20,8 km Hoeve a/d Wegbosloop Oude Willem-Diever
    11.05 8,2 - 16,4 km www.svfriesland.nl  
    11.10 3,0 - 6,0 km    
    18.50 5,4 km Kolkloop Blokzijl
    19.45 8 km www.start78.nl  
ma 5-aug 19.30 Albert M. Clubtraining De Spil, Nieuwleusen
di 6-aug 19.30 2,5-5-10 km 6e Brinkloop Diever
        www.dieversportief.nl  
wo 7-aug 19.30 Klaas Clubtraining Staatsbos
za 10-aug 11.00 10,4 – 20,8 km Hoeve a/d Wegbosloop Oude Willem-Diever
    11.05 8,2 - 16,4 km www.svfriesland.nl  
    11.10 3,0 - 6,0 km    
ma 12-aug 19.30 Albert M. Clubtraining De Spil, Nieuwleusen
di 13-aug 19.30 2,5-5-10 km 7e Brinkloop Diever
        www.dieversportief.nl  
           
wo 14-aug 20.00 4EM De 4 Mijl van Staphorst Staphorst
        www.4mijlvanstaphorst.nl  
           
vr 16-aug 19.30 7,8 km Dalfser Ladies Run Dalfsen
        www.hetoudestation.nl  
za 17-aug 11.00 10,4 – 20,8 km Hoeve a/d Wegbosloop Oude Willem-Diever
    11.05 8,2 - 16,4 km www.svfriesland.nl  
    11.10 3,0 - 6,0 km    
ma 19-aug 19.30 Fred Clubtraining De Spil, Nieuwleusen
di 20-aug 19.30 2,5-5-10 km 8e Brinkloop Diever
        www.dieversportief.nl  
wo 21-aug 19.30 Klaas Clubtraining Staatsbos
    18.30 5,5 km Alkeloop Alteveer-Kerkenveld
    19.15 10 km www.alkeloop.nl  
do 22-aug 19.30 5 - 10 km Wiekenloop Hulshorst
        www.loopgroep2000.nl  
vr 23-aug 19.00 5 km Loop naar de Pomp Heino
    19.10 10 km www.pompdagen.nl  
za 24-aug 10.30 21 km Aquaklimcross Sibculo
    12.30 6 km www.aquaklimcross-sibculo.nl  
    14.15 12 km    
    14.25 3 km    
ma 26-aug 19.30 Matthijs en Marjan Clubtraining De Spil, Nieuwleusen
di 27-aug 19.30 2,5-5-10 km 8e Brinkloop Diever
        www.dieversportief.nl  
wo 28-aug 19.30 Klaas Clubtraining Staatsbos
do 29-aug 19.15 10 km Wiekloop De Wijk
    19.20 5 km www.wiekloop.nl  
za 31-aug 09.30 5 km Nunspeetse Heideloop Nunspeet
    10.30 10 – 15 km www.nunspeetseheideloop.nl  
    ? 5 - 6,5 km Funrun Balkbrug
        www.reestdaloutdoor.nl  
zo 1-sep 11.00 5 - 10 km Ketelhavenloop Ketelhaven (Dronten)
        www.ketelhavenloop.nl  
           
ma 2-sep 19.15 10 km Oranjeloop Nieuwleusen
    19.20 5 km www.ag85.nl  
           
    19.30 5 km Lichtstadloop Gramsbergen
    20.30 10 km www.gramsbergen.nl/oranjevereniging  
wo 4-sep 19.30 Klaas Clubtraining Boslaan, Staphorst
za 7-sep 15.30 2,5 - 5 km Loopfestijn Dalfsen Dalfsen
    16.30 10 - 21,1 km www.loopfestijndalfsen.nl  
    18.30 5 - 10 km Dijkhuizenrun Ruinerwold
        www.lgr88.nl  
           
za 14-sep 10.30 10x 10 km Run 100 km Winschoten
        www.runwinschoten.nl  
           
    15.00 8 EM Fish Potato Run Haven, Urk
    15.45 4 EM www.fishpotatorun.nl Haven, Urk
ma 9-sep 19.30 Albert M. Clubtraining De Spil, Nieuwleusen
di 10-sep 19.00 5 - 10 km Salverda Berkumloop Berkum
        www.berkumloop.nl  
wo 11-sep 19.30 Klaas Clubtraining Boslaan, Staphorst
do 12-sep 19.45 5 km (<20 min.) Baanloop Zwolle
    20.10 5 km (>20 min.) www.avpec1910.nl  
ma 16-sep 19.30 Albert M. Clubtraining De Spil, Nieuwleusen
wo 18-sep 19.30 Klaas Clubtraining Boslaan, Staphorst
    19.00 5 – 10 km Appelloop Olst
        www.appelloop.nl  
do 19-sep 18.45 5 – 10 km De Hoenwaard Run Hattem
        www.hoenwaard.dwloopschoolhattem.nl  
    19.30 12 min. Coopertest Ommen
    20.00 800 m Baanloop  
    20.15 3.000 m www.acovanelderen.nl  
vr 20-sep 19.20 2,5 - 10 km Run for Joyce Oosterwolde, Wezep
    19.25 5 km www.runforjoyce.nl  
za 21-sep 13.00 42,195 km Ekiden (marathon-estafette) Heeten
        www.ponyweek.nl  
zo 22-sep 10.19 10 EM Dam tot Damloop Amsterdam-Zaandam
        www.damloop.nl  
ma 23-sep 19.30 Albert M. Clubtraining De Spil, Nieuwleusen
wo 25-sep 19.30 Klaas Clubtraining Boslaan, Staphorst
zo 29-sep 13.00 6 km Posbankloop Velp
    14.00 15 km www.posbankloop.nl